VIN / Rama, marka, model, avtomobil turi, agregat nomi yoki har qanday moyning artikeli bo‘yicha qidiruv:
Talablarga muvofiqligi:
Allison C-4, Case IH International J I, Case IH MS 1118, Case IH MS 1206, Case IH MS 1209, Caterpillar TO-2, Fiat AF 87, Ford NH 024C, Ford NH 324B, Ford NH 540B, Ford Pumpentest, International Harvester B6, ISO VG 68 HLP, John Deere J20 C, John Deere J20 D, John Deere J27A, Kompressorenöl: Holman Compair Kompressor, Massey Ferguson CMS M1127, Massey Ferguson CMS M1139, Massey Ferguson CMS M1144, MIL-L-2105, Parker Denison HF-2, Vickers Pumpentest, ZF TE-ML 06B, ZF TE-ML 07B
API: GL-4
- Mavjud qadoqlash
- Mahsulot parametrlari
Hajm:
5 L
Artikel:
1310101-005
Hajm:
20 L
Artikel:
1310101-020
Hajm:
20 L, ecobox
Artikel:
1310101-B20
Hajm:
60 L
Artikel:
1310101-060
Hajm:
208 L
Artikel:
1310101-208
Hajm:
1 000 L
Artikel:
1310101-700
| Parametr | O‘lchov birligi | Qiymat | Sinov | |
|---|---|---|---|---|
| Tavsiyalar | Allison C4, API GL-4, Atlas Copco Kompressoren, Case International J I, Case MS 1118, Case MS 1206, Case MS 1209, Caterpillar TO-2, Fiat AF 87, Ford NH 024C, Ford NH 324B, Ford NH 540B, Ford Pumpentest, Getriebeöl: SAE 80W, Holman CompAir Kompressoren, Hydrauliköl: HLP ISO VG 68, International Harvester B6, John Deere J20C, John Deere J20D, John Deere Spezialtraktorenöl: J27A, Massey Ferguson M1127, Massey Ferguson M1139, Massey Ferguson M1144, MIL-L-2105, Parker Denison HF-2, Vickers Pumpentest, ZF TE-ML 06B, ZF TE-ML 07B |
Allison C4, API GL-4, Atlas Copco Kompressoren, Case International J I, Case MS 1118, Case MS 1206, Case MS 1209, Caterpillar TO-2, Fiat AF 87, Ford NH 024C, Ford NH 324B, Ford NH 540B, Ford Pumpentest, Getriebeöl: SAE 80W, Holman CompAir Kompressoren, Hydrauliköl: HLP ISO VG 68, International Harvester B6, John Deere J20C, John Deere J20D, John Deere Spezialtraktorenöl: J27A, Massey Ferguson M1127, Massey Ferguson M1139, Massey Ferguson M1144, MIL-L-2105, Parker Denison HF-2, Vickers Pumpentest, ZF TE-ML 06B, ZF TE-ML 07B
|
||
| Brand | RAVENOL |
RAVENOL
|
||
| API | GL-4 |
GL-4
|
||
| Talablarga mos keladi | Allison C-4, Case IH International J I, Case IH MS 1118, Case IH MS 1206, Case IH MS 1209, Caterpillar TO-2, Fiat AF 87, Ford NH 024C, Ford NH 324B, Ford NH 540B, International Harvester B6, ISO VG 68 HLP, Massey Ferguson CMS M1127, Massey Ferguson CMS M1139, Massey Ferguson CMS M1144, MIL-L-2105, Parker Denison HF-2, ZF TE-ML 06B, ZF TE-ML 07B |
Allison C-4, Case IH International J I, Case IH MS 1118, Case IH MS 1206, Case IH MS 1209, Caterpillar TO-2, Fiat AF 87, Ford NH 024C, Ford NH 324B, Ford NH 540B, International Harvester B6, ISO VG 68 HLP, Massey Ferguson CMS M1127, Massey Ferguson CMS M1139, Massey Ferguson CMS M1144, MIL-L-2105, Parker Denison HF-2, ZF TE-ML 06B, ZF TE-ML 07B
|
||
| Mos keladi | Atlas Copco Kompressoren, Ford Pumpentest, Holman CompAir Kompressoren, Vickers Pumpentest |
Atlas Copco Kompressoren, Ford Pumpentest, Holman CompAir Kompressoren, Vickers Pumpentest
|
||
| Mahsulotlarga mos keladi | John Deere J20 C, John Deere J20 D, John Deere J27A |
John Deere J20 C, John Deere J20 D, John Deere J27A
|
||
| Zichlik 20°С da | g/cm³ | 861 | EN ISO 12185 |
861
g/cm³
EN ISO 12185
|
| Rang | Sariq-jigarrang | ingl |
Sariq-jigarrang
ingl
|
|
| Viskozite 100°С da | mm²/s | 11.8 | DIN 51659-2 |
11.8
mm²/s
DIN 51659-2
|
| Viskozite 40°С da | mm²/s | 71.7 | DIN 51659-2 |
71.7
mm²/s
DIN 51659-2
|
| Viskozite indeksi VI | 154 | DIN ISO 2909 |
154
DIN ISO 2909
|
|
| Qotish harorati | °C | -39 | DIN ISO 3016 |
-39
°C
DIN ISO 3016
|
| Yong‘in chiqish harorati | °C | 222 | DIN EN ISO 2592 |
222
°C
DIN EN ISO 2592
|
| Ishqoriy son | mgKOH/g | 11.9 | ASTM D2896 |
11.9
mgKOH/g
ASTM D2896
|
| Sulfatli kul miqdori | %wt. | 1.45 | DIN 51575 |
1.45
%wt.
DIN 51575
|
| Ruxsatnomalar | Allison C-4, Case IH International J I, Case IH MS 1118, Case IH MS 1206, Case IH MS 1209, Caterpillar TO-2, Fiat AF 87, Ford NH 024C, Ford NH 324B, Ford NH 540B, International Harvester B6, ISO VG 68 HLP, Massey Ferguson CMS M1127, Massey Ferguson CMS M1139, Massey Ferguson CMS M1144, MIL-L-2105, Parker Denison HF-2, ZF TE-ML 06B, ZF TE-ML 07B |
Allison C-4, Case IH International J I, Case IH MS 1118, Case IH MS 1206, Case IH MS 1209, Caterpillar TO-2, Fiat AF 87, Ford NH 024C, Ford NH 324B, Ford NH 540B, International Harvester B6, ISO VG 68 HLP, Massey Ferguson CMS M1127, Massey Ferguson CMS M1139, Massey Ferguson CMS M1144, MIL-L-2105, Parker Denison HF-2, ZF TE-ML 06B, ZF TE-ML 07B
|
RAVENOL SSG Spec Synt LKW Getribeoel 75W-80 – sintetik asosda va maxsus qo'shimchalar paketida ishlab chiqarilgan sintetik oson oqadigan transmissiya moyi.
Ishlab chiqaruvchi tomonidan ma’qullangan:
MAN 341 Type Z4, ZF TE-ML 01L, ZF TE-ML 02L, ZF TE-ML 16K
Talablarga muvofiqligi:
DTFR 13D120 (MB 235.29), Eaton Extended drain, MAN 341 Type E3, MAN 341 Type VR, MAN 341 Type Z5, Voith Type C, Volvo 97305, Volvo 97307, ZF TE-ML 01E, ZF TE-ML 02E, ZF TE-ML 16P
SAE: 75W-80
API: GL-4
Analoglar OEM:
Alpine 0101683,
Alpine 0101684,
Alpine 0101685,
DAF 09052IT,
DAF 09069EU,
DAF 09069IT,
DAF 09069RU,
DAF 09225RU,
DAF 09226BN,
DAF 1659981,
DAF 1659982,
DAF 1659982G,
DAF 1659988,
DAF 1659988G,
DAF 1659989,
FEBI 170126,
FEBI 170127,
FEBI 170134,
Hyundai Motor 0450000440,
MAN 09110700672,
Pentosin 1027107,
Porsche 00004330300,
Volvo 1161950,
Volvo 85108170,
Volvo 85108171,
Volvo 85113903,
Volvo 85113904,
Volvo 85123561,
Volvo 85123562,
Volvo 85136277,
Volvo 85136278
Alpine 0101683, Alpine 0101684, Alpine 0101685, DAF 09052IT, DAF 09069EU, DAF 09069IT, DAF 09069RU, DAF 09225RU, DAF 09226BN, DAF 1659981, DAF 1659982, DAF 1659982G, DAF 1659988, DAF 1659988G, DAF 1659989, FEBI 170126, FEBI 170127, FEBI 170134, Hyundai Motor 0450000440, MAN 09110700672, Pentosin 1027107, Porsche 00004330300, Volvo 1161950, Volvo 85108170, Volvo 85108171, Volvo 85113903, Volvo 85113904, Volvo 85123561, Volvo 85123562, Volvo 85136277, Volvo 85136278, Volvo MVBVISHIFT75W80JUG, Volvo VPO120548, Volvo VPO120548, Volvo VPO120549, ZF 0671090383, ZF 0671090384, ZF 0671090385, ZF 0671090386, ZF 671090383, ZF 671090384, ZF 671090385, ZF 671090386, ZF S0671090383, ZF S0671090384, ZF S0671090385, ZF S0671090386, ZF S671090385
- Mavjud qadoqlash
- Mahsulot parametrlari
Hajm:
1 L
Artikel:
1221100-001
Hajm:
4 L
Artikel:
1221100-004
Hajm:
60 L, bosilgan barrel
Artikel:
1221100-D60
Hajm:
1 000 L
Artikel:
1221100-700
RAVENOL SSG Spec Synt LKW Getribeoel 75W-80 – sintetik asosda va maxsus qo'shimchalar paketida ishlab chiqarilgan sintetik oson oqadigan transmissiya moyi.
Yengil va yuk avtomobillarining transmissiyasi va uzatmalar qutilarining yuqori yuklangan elementlarini aşınmadan ishonchli himoya qiladi. To'liq sintetik asos komponentidan foydalanish RAVENOL SSG Spec Synt LKW Getribeoel 75W-80 transmissiya moyini juda past haroratlarda qo'llash imkonini beradi, shuningdek yuqori termostabillik tufayli almashtirish oralig'ini oshiradi.
RAVENOL SSG Spec Synt LKW Getribeoel 75W-80 – transmissiya moyi intarder va retarderli yuk avtomobillari, avtobuslar, qurilish texnikasining sinxronlangan uzatmalar qutilarida foydalanish uchun mo'ljallangan.
Qulay uzatma almashishga erishish, shuningdek almashtirish oralig'ini 500 000 km gacha uzaytirish (agar texnika ishlab chiqaruvchisi ushbu turdagi moylar uchun bunday imkoniyatni belgilagan bo'lsa) va ekspluatatsiya xarajatlarini kamaytirish imkonini beradi.
SSG Spec Synt LKW Getriebeoel SAE 75W-80 dan foydalanish quyidagilarni ta'minlaydi:
- Ajoyib termostabillik
- Zang, korroziya va ko'pik hosil bo'lishidan ishonchli himoya
- Past qotish harorati
- Ajoyib EP xossalari
- Past haroratlarda silliq uzatma almashish
- Uzaytirilgan xizmat muddati
- Yoqilg'i tejash
| Parametr | O‘lchov birligi | Qiymat | Sinov | |
|---|---|---|---|---|
| Tavsiyalar | DAF/VOLVO 97305, DAF/VOLVO 97307, DTFR 13D120 (235.29), Eaton (Extended drain), IVECO, MAN 341 E3, MAN 341 VR, MAN 341 Z5, Renault, Scania STO MTF, Voith Typ C, ZF TE-ML 01E, ZF TE-ML 02E, ZF TE-ML 16P |
DAF/VOLVO 97305, DAF/VOLVO 97307, DTFR 13D120 (235.29), Eaton (Extended drain), IVECO, MAN 341 E3, MAN 341 VR, MAN 341 Z5, Renault, Scania STO MTF, Voith Typ C, ZF TE-ML 01E, ZF TE-ML 02E, ZF TE-ML 16P
|
||
| Brand | RAVENOL |
RAVENOL
|
||
| Viskozite | 75W-80 |
75W-80
|
||
| Turi | Sintetik |
Sintetik
|
||
| API | GL-4 |
GL-4
|
||
| Ishlab chiqaruvchi tomonidan ma’qullangan | MAN 341 Type Z4, ZF TE-ML 01L, ZF TE-ML 02L, ZF TE-ML 16K |
MAN 341 Type Z4, ZF TE-ML 01L, ZF TE-ML 02L, ZF TE-ML 16K
|
||
| Talablarga mos keladi | DTFR 13D120 (235.29), Eaton Extended drain, MAN 341 Type E3, MAN 341 Type VR, MAN 341 Type Z5, Voith Type C, Volvo 97305, Volvo 97307, ZF TE-ML 01E, ZF TE-ML 02E, ZF TE-ML 16P |
DTFR 13D120 (235.29), Eaton Extended drain, MAN 341 Type E3, MAN 341 Type VR, MAN 341 Type Z5, Voith Type C, Volvo 97305, Volvo 97307, ZF TE-ML 01E, ZF TE-ML 02E, ZF TE-ML 16P
|
||
| Spetsifikatsiyalarga mos keladi | MIL-L-2105 |
MIL-L-2105
|
||
| Mos keladi | IVECO, Renault |
IVECO, Renault
|
||
| Mahsulotlarga mos keladi | Scania STO MTF |
Scania STO MTF
|
||
| Zichlik 20°С da | g/cm³ | 855 | EN ISO 12185 |
855
g/cm³
EN ISO 12185
|
| Rang | Qizil | ingl |
Qizil
ingl
|
|
| Viskozite 100°С da | mm²/s | 9.29 | DIN 51659-2 |
9.29
mm²/s
DIN 51659-2
|
| Viskozite 40°С da | mm²/s | 51.97 | DIN 51659-2 |
51.97
mm²/s
DIN 51659-2
|
| Viskozite indeksi VI | 163 | DIN ISO 2909 |
163
DIN ISO 2909
|
|
| Brookfield usuli bo‘yicha viskozite -40°C da | mPa*s | 38.800 | ASTM D2983 |
38.800
mPa*s
ASTM D2983
|
| Qotish harorati | °C | -42 | DIN ISO 3016 |
-42
°C
DIN ISO 3016
|
| Yong‘in chiqish harorati | °C | 238 | DIN EN ISO 2592 |
238
°C
DIN EN ISO 2592
|
| Misga nisbatan korroziya testi | 121°С / 3 soat | 1b | ASTM D130 |
1b
121°С / 3 soat
ASTM D130
|
| Ruxsatnomalar | DTFR 13D120 (235.29), Eaton Extended drain, MAN 341 Type E3, MAN 341 Type VR, MAN 341 Type Z4, MAN 341 Type Z5, MIL-L-2105, Voith Type C, Volvo 97305, Volvo 97307, ZF TE-ML 01E, ZF TE-ML 01L, ZF TE-ML 02E, ZF TE-ML 02L, ZF TE-ML 16K, ZF TE-ML 16P |
DTFR 13D120 (235.29), Eaton Extended drain, MAN 341 Type E3, MAN 341 Type VR, MAN 341 Type Z4, MAN 341 Type Z5, MIL-L-2105, Voith Type C, Volvo 97305, Volvo 97307, ZF TE-ML 01E, ZF TE-ML 01L, ZF TE-ML 02E, ZF TE-ML 02L, ZF TE-ML 16K, ZF TE-ML 16P
|
RAVENOL STOU SAE 15W-30 universal mineral traktor moyi bo'lib, qishloq xo'jaligi texnikasi, ekskavatorlar va qurilish texnikasi uchun mo'ljallangan, yuqori sifatli, erituvchilardan tozalangan mineral asos moyi asosida ishlab chiqilgan. Bu maxsus mahsulot bo'lib, tanlashda professional yondashuvni talab qiladi. Suyuqlikni tanlash, uni almashtirish tartibi va davriyligi bo'yicha ishlab chiqaruvchi tavsiyalariga rioya qiling.
Talablarga muvofiqligi:
Allison C-4, Case IH International J I, Case IH MS 1118, Case IH MS 1206, Case IH MS 1209, Caterpillar TO-2, Fiat AF 87, Ford NH 024C, Ford NH 324B, Ford NH 540B, Ford Pumpentest, International Harvester B6, ISO VG 68 HLP, John Deere J20 C, John Deere J20 D, John Deere J27A, Kompressorenöl: Holman Compair Kompressor, Massey Ferguson CMS M1127, Massey Ferguson CMS M1139, Massey Ferguson CMS M1144, MIL-L-2105, Parker Denison HF-2, Vickers Pumpentest, ZF TE-ML 06B, ZF TE-ML 07B
- Mavjud qadoqlash
- Mahsulot parametrlari
Hajm:
20 L
Artikel:
1310112-020
Hajm:
20 L, ecobox
Artikel:
1310112-B20
Hajm:
60 L, bosilgan barrel
Artikel:
1310112-D60
Hajm:
208 L
Artikel:
1310112-208
Hajm:
1 000 L
Artikel:
1310112-700
RAVENOL STOU SAE 15W-30 universal mineral traktor moyi bo'lib, qishloq xo'jaligi texnikasi, ekskavatorlar va qurilish texnikasi uchun mo'ljallangan, yuqori sifatli, erituvchilardan tozalangan mineral asos moyi asosida ishlab chiqilgan. Bu maxsus mahsulot bo'lib, tanlashda professional yondashuvni talab qiladi. Suyuqlikni tanlash, uni almashtirish tartibi va davriyligi bo'yicha ishlab chiqaruvchi tavsiyalariga rioya qiling.
Zamonaviy traktor texnikasining dvigatellari, transmissiyalari va gidravlik tizimlari uchun qo'llaniladi. Yuqori sifatli asos moyi va maxsus tanlangan qo'shimchalar paketi texnikaning butun yil davomida uzluksiz ishlashini kafolatlaydi
STOU SAE 15W-30 qo'llanilishi quyidagilarni ta'minlaydi:
- Ajoyib yuvish va dispersiyalash xususiyatlari
- Eskirish, korroziya va ko'pik hosil bo'lishidan kompleks himoya
- Oksidlanishga yuqori chidamlilik
- Ajoyib ezilishga qarshi xususiyatlar
- Barqaror yuqori yopishqoqlik indeksi
| Parametr | O‘lchov birligi | Qiymat | Sinov | |
|---|---|---|---|---|
| Tavsiyalar | Allison C4, Atlas Copco Kompressoren, Case International J I, Case MS 1118, Case MS 1206, Case MS 1209, Caterpillar TO-2, Fiat AF 87, Ford NH 024C, Ford NH 324B, Ford NH 540B, Ford Pumpentest, Getriebeöl: SAE 80W, Holman CompAir Kompressoren, Hydrauliköl: HLP ISO VG 68, International Harvester B6, John Deere J20C, John Deere J20D, John Deere Spezialtraktorenöl: J27A, Massey Ferguson M1127, Massey Ferguson M1139, Massey Ferguson M1144, MIL-L-2105, Parker Denison HF-2, Vickers Pumpentest, ZF TE-ML 06B, ZF TE-ML 07B |
Allison C4, Atlas Copco Kompressoren, Case International J I, Case MS 1118, Case MS 1206, Case MS 1209, Caterpillar TO-2, Fiat AF 87, Ford NH 024C, Ford NH 324B, Ford NH 540B, Ford Pumpentest, Getriebeöl: SAE 80W, Holman CompAir Kompressoren, Hydrauliköl: HLP ISO VG 68, International Harvester B6, John Deere J20C, John Deere J20D, John Deere Spezialtraktorenöl: J27A, Massey Ferguson M1127, Massey Ferguson M1139, Massey Ferguson M1144, MIL-L-2105, Parker Denison HF-2, Vickers Pumpentest, ZF TE-ML 06B, ZF TE-ML 07B
|
||
| Viskozite | 15W-30 |
15W-30
|
||
| Brand | RAVENOL |
RAVENOL
|
||
| Turi | Mineral |
Mineral
|
||
| API | CE, GL-4, SF |
CE, GL-4, SF
|
||
| ACEA | E1, E2 |
E1, E2
|
||
| Talablarga mos keladi | Allison C-4, Case IH International J I, Case IH MS 1118, Case IH MS 1206, Case IH MS 1209, Caterpillar TO-2, Fiat AF 87, Ford NH 024C, Ford NH 324B, Ford NH 540B, International Harvester B6, ISO VG 68 HLP, Massey Ferguson CMS M1127, Massey Ferguson CMS M1139, Massey Ferguson CMS M1144, MIL-L-2105, Parker Denison HF-2, ZF TE-ML 06B, ZF TE-ML 07B |
Allison C-4, Case IH International J I, Case IH MS 1118, Case IH MS 1206, Case IH MS 1209, Caterpillar TO-2, Fiat AF 87, Ford NH 024C, Ford NH 324B, Ford NH 540B, International Harvester B6, ISO VG 68 HLP, Massey Ferguson CMS M1127, Massey Ferguson CMS M1139, Massey Ferguson CMS M1144, MIL-L-2105, Parker Denison HF-2, ZF TE-ML 06B, ZF TE-ML 07B
|
||
| Mos keladi | Atlas Copco Kompressoren, Ford Pumpentest, Holman CompAir Kompressoren, Vickers Pumpentest |
Atlas Copco Kompressoren, Ford Pumpentest, Holman CompAir Kompressoren, Vickers Pumpentest
|
||
| Mahsulotlarga mos keladi | John Deere J20 C, John Deere J20 D, John Deere J27A |
John Deere J20 C, John Deere J20 D, John Deere J27A
|
||
| Zichlik 20°С da | g/cm³ | 861 | EN ISO 12185 |
861
g/cm³
EN ISO 12185
|
| Rang | Sariq-jigarrang | ingl |
Sariq-jigarrang
ingl
|
|
| Viskozite 100°С da | mm²/s | 11.8 | DIN 51659-2 |
11.8
mm²/s
DIN 51659-2
|
| Viskozite 40°С da | mm²/s | 71.7 | DIN 51659-2 |
71.7
mm²/s
DIN 51659-2
|
| Viskozite indeksi VI | 159 | DIN ISO 2909 |
159
DIN ISO 2909
|
|
| Qotish harorati | °C | -39 | DIN ISO 3016 |
-39
°C
DIN ISO 3016
|
| Yong‘in chiqish harorati | °C | 222 | DIN EN ISO 2592 |
222
°C
DIN EN ISO 2592
|
| Ishqoriy son | mgKOH/g | 11.7 | ASTM D2896 |
11.7
mgKOH/g
ASTM D2896
|
| Sulfatli kul miqdori | %wt. | 1.5 | DIN 51575 |
1.5
%wt.
DIN 51575
|
| Ruxsatnomalar | Allison C-4, Case IH International J I, Case IH MS 1118, Case IH MS 1206, Case IH MS 1209, Caterpillar TO-2, Fiat AF 87, Ford NH 024C, Ford NH 324B, Ford NH 540B, International Harvester B6, ISO VG 68 HLP, Massey Ferguson CMS M1127, Massey Ferguson CMS M1139, Massey Ferguson CMS M1144, MIL-L-2105, Parker Denison HF-2, ZF TE-ML 06B, ZF TE-ML 07B |
Allison C-4, Case IH International J I, Case IH MS 1118, Case IH MS 1206, Case IH MS 1209, Caterpillar TO-2, Fiat AF 87, Ford NH 024C, Ford NH 324B, Ford NH 540B, International Harvester B6, ISO VG 68 HLP, Massey Ferguson CMS M1127, Massey Ferguson CMS M1139, Massey Ferguson CMS M1144, MIL-L-2105, Parker Denison HF-2, ZF TE-ML 06B, ZF TE-ML 07B
|