VIN / Rama, marka, model, avtomobil turi, agregat nomi yoki har qanday moyning artikeli bo‘yicha qidiruv:
Talablarga muvofiqligi:
Arvin Meritor 0-81, Eaton PS-164 Rev. 7, International Harvester TMS-6816, Mack TO-A Plus, ZF FreedomLine, ZF TE-ML 02L
API: MT-1
- Mavjud qadoqlash
- Mahsulot parametrlari
Hajm:
1 L
Artikel:
1221106-001
Hajm:
4 L
Artikel:
1221106-004
Hajm:
10 L
Artikel:
1221106-010
Hajm:
20 L
Artikel:
1221106-020
Hajm:
60 L
Artikel:
1221106-060
Hajm:
208 L
Artikel:
1221106-208
| Parametr | O‘lchov birligi | Qiymat | Sinov | |
|---|---|---|---|---|
| Brand | RAVENOL |
RAVENOL
|
||
| Turi | To‘liq sintetik |
To‘liq sintetik
|
||
| API | MT-1 |
MT-1
|
||
| Talablarga mos keladi | Arvin Meritor 0-81, Eaton PS-164 Rev. 7, International Harvester TMS-6816, Mack TO-A Plus, ZF FreedomLine, ZF TE-ML 02L |
Arvin Meritor 0-81, Eaton PS-164 Rev. 7, International Harvester TMS-6816, Mack TO-A Plus, ZF FreedomLine, ZF TE-ML 02L
|
||
| Zichlik 20°С da | g/cm³ | 857 | EN ISO 12185 |
857
g/cm³
EN ISO 12185
|
| Rang | Jigarrang | ingl |
Jigarrang
ingl
|
|
| Viskozite 100°С da | mm²/s | 17.5 | DIN 51562-1 |
17.5
mm²/s
DIN 51562-1
|
| Viskozite 40°С da | mm²/s | 132 | DIN 51562-1 |
132
mm²/s
DIN 51562-1
|
| Viskozite indeksi VI | 146 | DIN ISO 2909 |
146
DIN ISO 2909
|
|
| Brookfield usuli bo‘yicha viskozite 26°C da | mPa*s | 16.900 | ASTM D2983 |
16.900
mPa*s
ASTM D2983
|
| Qotish harorati | °C | -45 | DIN ISO 3016 |
-45
°C
DIN ISO 3016
|
| Yong‘in chiqish harorati | °C | 221 | DIN EN ISO 2592 |
221
°C
DIN EN ISO 2592
|
| Misga nisbatan korroziya testi | 121°С / 3 soat | 1a | ASTM D130 |
1a
121°С / 3 soat
ASTM D130
|
| Ruxsatnomalar | Arvin Meritor 0-81, Eaton PS-164 Rev. 7, International Harvester TMS-6816, Mack TO-A Plus, ZF FreedomLine, ZF TE-ML 02L |
Arvin Meritor 0-81, Eaton PS-164 Rev. 7, International Harvester TMS-6816, Mack TO-A Plus, ZF FreedomLine, ZF TE-ML 02L
|
RAVENOL SSG Spec Synt LKW Getribeoel 75W-80 – sintetik asosda va maxsus qo'shimchalar paketida ishlab chiqarilgan sintetik oson oqadigan transmissiya moyi.
Ishlab chiqaruvchi tomonidan ma’qullangan:
MAN 341 Type Z4, ZF TE-ML 01L, ZF TE-ML 02L, ZF TE-ML 16K
Talablarga muvofiqligi:
DTFR 13D120 (MB 235.29), Eaton Extended drain, MAN 341 Type E3, MAN 341 Type VR, MAN 341 Type Z5, Voith Type C, Volvo 97305, Volvo 97307, ZF TE-ML 01E, ZF TE-ML 02E, ZF TE-ML 16P
SAE: 75W-80
API: GL-4
Analoglar OEM:
Alpine 0101683,
Alpine 0101684,
Alpine 0101685,
DAF 09052IT,
DAF 09069EU,
DAF 09069IT,
DAF 09069RU,
DAF 09225RU,
DAF 09226BN,
DAF 1659981,
DAF 1659982,
DAF 1659982G,
DAF 1659988,
DAF 1659988G,
DAF 1659989,
FEBI 170126,
FEBI 170127,
FEBI 170134,
Hyundai Motor 0450000440,
MAN 09110700672,
Pentosin 1027107,
Porsche 00004330300,
Volvo 1161950,
Volvo 85108170,
Volvo 85108171,
Volvo 85113903,
Volvo 85113904,
Volvo 85123561,
Volvo 85123562,
Volvo 85136277,
Volvo 85136278
Alpine 0101683, Alpine 0101684, Alpine 0101685, DAF 09052IT, DAF 09069EU, DAF 09069IT, DAF 09069RU, DAF 09225RU, DAF 09226BN, DAF 1659981, DAF 1659982, DAF 1659982G, DAF 1659988, DAF 1659988G, DAF 1659989, FEBI 170126, FEBI 170127, FEBI 170134, Hyundai Motor 0450000440, MAN 09110700672, Pentosin 1027107, Porsche 00004330300, Volvo 1161950, Volvo 85108170, Volvo 85108171, Volvo 85113903, Volvo 85113904, Volvo 85123561, Volvo 85123562, Volvo 85136277, Volvo 85136278, Volvo MVBVISHIFT75W80JUG, Volvo VPO120548, Volvo VPO120548, Volvo VPO120549, ZF 0671090383, ZF 0671090384, ZF 0671090385, ZF 0671090386, ZF 671090383, ZF 671090384, ZF 671090385, ZF 671090386, ZF S0671090383, ZF S0671090384, ZF S0671090385, ZF S0671090386, ZF S671090385
- Mavjud qadoqlash
- Mahsulot parametrlari
Hajm:
1 L
Artikel:
1221100-001
Hajm:
4 L
Artikel:
1221100-004
Hajm:
60 L, bosilgan barrel
Artikel:
1221100-D60
Hajm:
1 000 L
Artikel:
1221100-700
RAVENOL SSG Spec Synt LKW Getribeoel 75W-80 – sintetik asosda va maxsus qo'shimchalar paketida ishlab chiqarilgan sintetik oson oqadigan transmissiya moyi.
Yengil va yuk avtomobillarining transmissiyasi va uzatmalar qutilarining yuqori yuklangan elementlarini aşınmadan ishonchli himoya qiladi. To'liq sintetik asos komponentidan foydalanish RAVENOL SSG Spec Synt LKW Getribeoel 75W-80 transmissiya moyini juda past haroratlarda qo'llash imkonini beradi, shuningdek yuqori termostabillik tufayli almashtirish oralig'ini oshiradi.
RAVENOL SSG Spec Synt LKW Getribeoel 75W-80 – transmissiya moyi intarder va retarderli yuk avtomobillari, avtobuslar, qurilish texnikasining sinxronlangan uzatmalar qutilarida foydalanish uchun mo'ljallangan.
Qulay uzatma almashishga erishish, shuningdek almashtirish oralig'ini 500 000 km gacha uzaytirish (agar texnika ishlab chiqaruvchisi ushbu turdagi moylar uchun bunday imkoniyatni belgilagan bo'lsa) va ekspluatatsiya xarajatlarini kamaytirish imkonini beradi.
SSG Spec Synt LKW Getriebeoel SAE 75W-80 dan foydalanish quyidagilarni ta'minlaydi:
- Ajoyib termostabillik
- Zang, korroziya va ko'pik hosil bo'lishidan ishonchli himoya
- Past qotish harorati
- Ajoyib EP xossalari
- Past haroratlarda silliq uzatma almashish
- Uzaytirilgan xizmat muddati
- Yoqilg'i tejash
| Parametr | O‘lchov birligi | Qiymat | Sinov | |
|---|---|---|---|---|
| Tavsiyalar | DAF/VOLVO 97305, DAF/VOLVO 97307, DTFR 13D120 (MB 235.29), Eaton (Extended drain), IVECO, MAN 341 E3, MAN 341 VR, MAN 341 Z5, Renault, Voith Typ C, VOLVO 97317, ZF TE-ML 01E, ZF TE-ML 02E, ZF TE-ML 16P |
DAF/VOLVO 97305, DAF/VOLVO 97307, DTFR 13D120 (MB 235.29), Eaton (Extended drain), IVECO, MAN 341 E3, MAN 341 VR, MAN 341 Z5, Renault, Voith Typ C, VOLVO 97317, ZF TE-ML 01E, ZF TE-ML 02E, ZF TE-ML 16P
|
||
| Brand | RAVENOL |
RAVENOL
|
||
| Viskozite | 75W-80 |
75W-80
|
||
| Turi | Sintetik |
Sintetik
|
||
| API | GL-4 |
GL-4
|
||
| Ishlab chiqaruvchi tomonidan ma’qullangan | MAN 341 Type Z4, ZF TE-ML 01L, ZF TE-ML 02L, ZF TE-ML 16K |
MAN 341 Type Z4, ZF TE-ML 01L, ZF TE-ML 02L, ZF TE-ML 16K
|
||
| Talablarga mos keladi | DTFR 13D120 (MB 235.29), Eaton Extended drain, MAN 341 Type E3, MAN 341 Type VR, MAN 341 Type Z5, Voith Type C, Volvo 97305, Volvo 97307, ZF TE-ML 01E, ZF TE-ML 02E, ZF TE-ML 16P |
DTFR 13D120 (MB 235.29), Eaton Extended drain, MAN 341 Type E3, MAN 341 Type VR, MAN 341 Type Z5, Voith Type C, Volvo 97305, Volvo 97307, ZF TE-ML 01E, ZF TE-ML 02E, ZF TE-ML 16P
|
||
| Spetsifikatsiyalarga mos keladi | MIL-L-2105 |
MIL-L-2105
|
||
| Mos keladi | IVECO, Renault |
IVECO, Renault
|
||
| Mahsulotlarga mos keladi | Volvo 97317 |
Volvo 97317
|
||
| Zichlik 20°С da | g/cm³ | 855 | EN ISO 12185 |
855
g/cm³
EN ISO 12185
|
| Rang | Qizil | ingl |
Qizil
ingl
|
|
| Viskozite 100°С da | mm²/s | 9.29 | DIN 51562-1 |
9.29
mm²/s
DIN 51562-1
|
| Viskozite 40°С da | mm²/s | 51.97 | DIN 51562-1 |
51.97
mm²/s
DIN 51562-1
|
| Viskozite indeksi VI | 163 | DIN ISO 2909 |
163
DIN ISO 2909
|
|
| Brookfield usuli bo‘yicha viskozite -40°C da | mPa*s | 38.800 | ASTM D2983 |
38.800
mPa*s
ASTM D2983
|
| Qotish harorati | °C | -42 | DIN ISO 3016 |
-42
°C
DIN ISO 3016
|
| Yong‘in chiqish harorati | °C | 238 | DIN EN ISO 2592 |
238
°C
DIN EN ISO 2592
|
| Misga nisbatan korroziya testi | 121°С / 3 soat | 1b | ASTM D130 |
1b
121°С / 3 soat
ASTM D130
|
| Ruxsatnomalar | DTFR 13D120 (MB 235.29), Eaton Extended drain, MAN 341 Type E3, MAN 341 Type VR, MAN 341 Type Z4, MAN 341 Type Z5, MIL-L-2105, Voith Type C, Volvo 97305, Volvo 97307, ZF TE-ML 01E, ZF TE-ML 01L, ZF TE-ML 02E, ZF TE-ML 02L, ZF TE-ML 16K, ZF TE-ML 16P |
DTFR 13D120 (MB 235.29), Eaton Extended drain, MAN 341 Type E3, MAN 341 Type VR, MAN 341 Type Z4, MAN 341 Type Z5, MIL-L-2105, Voith Type C, Volvo 97305, Volvo 97307, ZF TE-ML 01E, ZF TE-ML 01L, ZF TE-ML 02E, ZF TE-ML 02L, ZF TE-ML 16K, ZF TE-ML 16P
|